W dniach 12-19 lipca na kortach w Nowym Gizewie, rozegrany został IV Turniej Tenisa Par Mieszanych o Puchar Wójta Gminy Szczytno.

Turniej par mieszanych z rekordową frekwencją
Turniej wygrała para Dorota i Andrzej Jemielita

Do rywalizacji przystąpiła rekordowa liczba 13 par, podzielonych na 4 grupy. Grano w systemie „każdy z każdym”. Ostatecznie po zaciętych meczach zwyciężyli Dorota i Andrzej Jemielita, którzy w finale pokonali Anetę Gudzbeler i Andrzeja Folgę. Trzecie miejsce ex aequo zajęli Agnieszka Pelak i Andrzej Babicki oraz Anna Gierach i Maciej Kęszczyk. Finaliści musieli rozegrać w trakcie zawodów pięć meczów. Puchary, nagrody rzeczowe i medale ufundowała Gmina Szczytno. Ona też jest jedynym samorządem w powiecie szczycieńskim, który wybudował na swoim terenie korty tenisowe, umożliwiając w ten sposób uprawianie tego sportu okolicznym mieszkańcom. Z roku na rok widać wśród nich coraz większe zainteresowanie tenisem, przez co korty są coraz bardziej oblegane przez uprawiających ten piękny sport.

Organizatorami zawodów byli Urząd Gminy Szczytno i Stowarzyszenie Mazurski Klub Tenisowy.